Сузак районунун аймагындагы участкалык шайлоо комиссияларынын курамы


с. 1 с. 2 ... с. 4 с. 5
Сузак районунун аймагындагы

участкалык шайлоо комиссияларынын курамы

жана алардын телефон байланыштары




Ф.А.А

Кимдер тарабынан сунушталды

Участканын №

Дареги жана телефон

Кара-Дарыя а/о

1

Полотова Чолпонай Тойчуевна

Республика саясий партиясынан

№2001

с. Кара-Дарыя, сш. Сартбаева

тел: (03748) 60291



2

Эргешова Майрамхан тажибаевна

Бутун Кыргызстан саясий партиясынан







3

Мурзалиева Капайсин Мамажановна

Эл учун саясий партиясынан







4

Токтосунов Жыргалбек Абдыкапарович

СДПК







5

Рамазанов Махамадали

ККП







6

Токтобаева Гулзат

Айыл тургундарынан







7

Матиев Нурбек

«Элет жаштары» жаштар уюмунан







8

Сыдыков Гулам Шералиевич

Айыл тургундарынан







9

Маматалиева Надира

Айыл тургундарынан







10

Жунусалиев Абдылвасыт

Айыл тургундарынан










1

Манасов Жумабай Жамшитович

Республика саясий партиясынан

№2002

с. Арал, сш. М. Маткаримова

тел: (03748) 60287



2

Маражапов Арыпжан Сабырович

Ата-Журт саясий партиясынан







3

Эргешов Талантбек Омурзакович

Бутун Кыргызстан саясий партиясынан







4

Эрмеков Надир Атамурзаевич

Эл учун саясий партиясынан







5

Турдуева Бурмайым Жалаловна

КДКП







6

Аманов Асан Олмасович

Туран саясий партиясынан







7

Исмаилов Бактыбек

Айыл тургундарынан







8

Кожонов Шарабидин

Айыл тургундарынан







9

Бакиров Алмазбек

Айыл тургундарынан







10

Орозов Самидин

Айыл тургундарынан







11

Орозматиев Рахатай

Айыл тургундарынан







12

Турдукулова Мээримгул

Айыл тургундарынан










1

Бегимкулова Мавлюда Исраиловна

Ата-Журт саясий партиясынан

№2003

с. Арал, сш. Абдукаимова

тел: (03748) 60284



2

Кыргызбаева Майгулу Парпиевна

Замандаш Современник партиясынан







3

Даткаева Гульнара Тургунбаевна

СДПК







4

Тешебаев Султанмурат Адылбекович

Республика саясий партиясынан







5

Досматова Майрамкул Орунбаевна

Эл учун саясий партиясынан







6

Сатыбалдиев Дайырбек Мамасабырович

Улуу Биримдик партиясынан







7

Жоробаев Торобек Маматсакович

Айыл тургундарынан







8

Ташматов Курсанбек Турдалиевич

Айыл тургундарынан







9

Нурдинов Анвар Кадыржанович

Айыл тургундарынан







10

Алымкулов Ганыбек Матиевич

Айыл тургундарынан







11

Ысакова Жылдыз Акимовна

«Элет жаштары» жаштар уюмунан







12

Шералиева Сурае Ташбулатовна

Айыл тургундарынан









1

Минбаев Курсанбек Имарович

Замандаш Современник партиясынан

№2004

с. Чангыр-Таш, сш. Чангыр-Таш

тел: (03748) 60288



2

Маматова Садат Камиловна

Ата-Журт саясий партиясынан







3

Мамет-оглы Зилпо

Эл учун саясий партиясынан







4

Раманов Абдуманап

Туран саясий партиясынан







5

Кудюкбаева Шарапат Саттаровна

Улуу Биримдик партиясынан







6

Орунбаев Таалайбек Базарбаевич

КДКП







7

Калатов Маматнаим

Айыл тургундарынан







8

Каратаев Жанибек

Караев атындагы о/м. коллективинен







9

Азимов Таалай

НГДУ коллективинен







10

Акимкулова Назгул

Айыл тургундарынан







11

Токсонов Тынчтыкбек

«Элет жаштары» жаштар уюмунан







12

Эргашова Саломат

Айыл тургундарынан







Сузак а/о

1

Ахмаров Исраилжан Сатволдиевич

Ак-Шумкар саясий партиясынан

№2005

с. Достук, сш. Мукумий

тел: (03748) 60308



2

Мехманова Хамидахан

Мекен-Ынтымагы саясий партиясынан







3

Малашева Гулзада Сатыбалдиевна

Эл учун саясий партиясынан







4

Мурсалиев Хайитбай Турсунбаевич

СДПК







5

Акбаров Сирожиддин Рустамович

КДКП







6

Ботобаева Ханзадахан Маматкуловна

Айыл шайлоочуларынан







7

Иркиева Гулмира Джанышовна

Эмгек жамаатынан







8

Маматкулов Махаматсабир Кочкарович

Эмгек жамаатынан







9

Хамуталиев Илхам

Айыл шайлоочуларынан







10

Маллаев Хайтбай

Айыл шайлоочуларынан










1

Эсенкулова Таалайкан

Эл учун саясий партиясынан

№2006

с. Арал, сш. Гафур-Гулам

тел: (03748) 50502



2

Сариев Махаммаджан Джалилович

Ак-Шумкар саясий партиясынан







3

Эргешова Наринса

Ар-Намыс саясий партиясынан







4

Эргашев Нурмухамад Бектемирович

Туран саясий партиясынан







5

Казакбаева Каныкей

Бутун Кыргызстан саясий партиясынан







6

Каримжанов Рустам Раимжанович

Эмгек жамаатынан







7

Абдурахманов Сайпулла Халдарович

Айыл шайлоочуларынан







8

Розиев Саипжан Акматович

Айыл шайлоочуларынан







9

Хаитов Абдумуталип

Айыл шайлоочуларынан







10

Сабиров Махамаджан Осмонович

Айыл шайлоочуларынан










1

Калбаева Мухаббаткан Тургуналиевна

СДПК

№ 2007

с. Сузак, сш. М. Хакимов

тел: (03748) 50594



2
Талипжанова Нилуфар Алимжановна

Ак-Шумкар саясий партиясынан







3

Исакова Фарида Гапировна

Каганат саясий партиясынан







4

Эрматова Салима Алыкуловна

Бутун Кыргызстан саясий партиясынан







5

Жумабаева Ранахан Рахимжановна

Ата-Журт саясий партиясынан







6

Абдукадирова Шарипа Абдурахмановна

Туран саясий партиясынан







7

Эшматов Хусанбай Хасанович

Республика саясий партиясынан







8

Хашымова Дилабзахон Османжановна

Айыл шайлоочуларынан







9

Эркинова Саидахан Эргашовна

Эмгек жамаатынан







10

Примбердиев Кадиржон

Эмгек жамаатынан







11
Абдуллаев Икрам Ибрахимжанович

Айыл шайлоочуларынан







12

Изатуллаев Казымжан Абдугапарович

Айыл шайлоочуларынан







13

Ураков Равшан

Айыл шайлоочуларынан







14

Атабаевва Малика

Эмгек жамаатынан










1

Кудайбердиева Рукия Мехманкуловна

Ата-Мекен саясий партиясынан

№2008

с. Сузак, сш.С. Акбаров

тел: (03748) 50636



2

Абдуллаева Карима Абдухалиловна

Мекен-Ынтымагы саясий партиясынан







3

Атабаева Еркиной Сайжакбаровна

Ак-Шумкар саясий партиясынан







4

Сакиева Кульнара Аскеровна

Ата-Журт саясий партиясынан







5

Режабалиева Насибахан Ахматжановна

Республика саясий партиясынан







6

Усманова Умида Комиловна

Туран саясий партиясынан







7

Медетова Минаваркан Тургунбаевна

Бутун Кыргызстан саясый партиясы







8

Мырзажанова Огулхан Абдухалиловна

Эмгек жамаатынан







9

Закирова Кундуз Абдукахаровна

Эмгек жамаатынан







10

Хамрабаев Абдумалик Кадыржанович

Айыл шайлоочуларынан







11

Джумаев Дилшод Ахунович

Эмгек жамаатынан







12

Тилабаева Санабар

Айыл шайлоочуларынан







13

Ахмарова Мохидилхон Сатвалдиевна

Эмгек жамаатынан







14

Матякипов Давран Камаридинович

Эмгек жамаатынан









1

Калмаматова Ширин

Ата-Мекен саясий партиясынан

№2009

с. Сузак, Сузак балдар музыкалык мектеби тел: (03748) 50194

2

Таджибаева Мархамадхан Тойчиевна

Каганат саясий партиясынан







3

Мусаева Ханзада Жумаевна

Ата-Журт саясий партиясынан







4

Эркинова Шарофатхон Эргашовна

КДКП







5

Хамдамова Хакимахон Абыдовна

Улуу Биримдик партиясынан







6
Ниязалиев Жамолиддин

Ар-Намыс саясий партиясынан







7

Бекназаров Шарабидин

Эмгек жамаатынан







8

Мамадалиева Хосиятхон Кипчаковна

Айыл шайлоочуларынан







9

Розубаев Мухтар

Айыл шайлоочуларынан







10

Моминов Инамжан Гафуржанович

Айыл шайлоочуларынан







11
Мамадалиева Хосият

Айыл шайлоочуларынан







12

Абдураимова Айдана Жакыповна

Эмгек жамаатынан










1

Хамраева Анарбу

Бутун Кыргызстан саясий партиясынан

№2010

с. Сузак, сш.Манас

тел: (03748) 50637



2

Мавлянов Хайратилла Аливаевич


Республика саясий партиясынан







3

Алымбеков Мирлан Эмдибекович

Эл учун саясий партиясынан







4

Рахманжанова Дилдар Махмуджановна

Ата-Мекен саясий партиясынан







5

Турабаева Сурайехан Мирсаидовна

Улуу Биримдик партиясынан







6

Асанова Кыздаркан Табалдиевна

Ата-Журт саясий партиясынан







7

Садыкова Кишимжан Амангелдиевна

Эмгек жамаатынан







8

Кенжекулов Маданбек Байевич

Эмгек жамаатынан







9

Мамаюсупова Маргуба Ахмадуллаевна

Эмгек жамаатынан







10

Абдуллаева Гульчехра Хайбатуллаева

Айыл шайлоочуларынан







11

Сулайманов Акматжан Рахматиллаевич

Айыл шайлоочуларынан







12

Парпиев Нажимидин

Айыл шайлоочуларынан










1

Абдурасулова Мукарам

Ар-Намыс саясий партиясынан

№2011

с. Сузак, Клуб Коммунизм

тел: (03748) 50592



2

Раимова Шахидахон Салижановна

СДПК







3

Калчаев Алмазбек

Эл учун партиясынан







4

Хамрабаева Шахноза Кадиралиевна

Ата-Журт саясий партиясынан







5

Рахманалиева Саёрахан Хусанбаевна

Мекен-Ынтымагы саясий партиясынан







6

Исакулов Камилжан Исакжанович

Ак-Шумкар саясий партиясынан







7

Хурбаев Рахматулло Ахмадиллаевич

Айыл шайлоочуларынан







8

Раимов Одил Каримхужаевич

Айыл шайлоочуларынан







9

Акбаров Рустам

Айыл шайлоочуларынан







10

Хамрабаев Яхёйиддин Абдурахманович

Эмгек жамаатынан







11

Курбанов Азизилло Гуламжанович

Айыл шайлоочуларынан







12

Халдаров Одыл

Айыл шайлоочуларынан









1

Халматов Лутфулло Токтасинович

Улуу Биримдик партиясынан

№2012

с. Благовещенка, клуб Благовещенка тел: (03722) 77805

2
Тойчиев Фарходжан махаммаджанович

СДПК







3

Таирова Асель Абдисаматовна

Туран саясий партиясынан







4

Абдурасулова Ширин Абдыталиповна

Эл учун саясий партиясынан







5

Абдураимов Абдулхамид Турсуналиевич

Ак-Шумкар саясий партиясынан







6

Юсупов Жаанбай Мамажалиевич

Каганат саясий партиясынан







7

Караосмонов Бакир Ахмедович

Айыл шайлоочуларынан







8
Кадыров Улугбек Гулямович

Айыл шайлоочуларынан







9

Кудлай Оксана Васильевна

Дыйкан чарба шайлоочуларынан







10

Сулайманов Таалай Сатарович

Дыйкан чарба шайлоочуларынан







11

Жумагулова Сыргабу Турусбековна

Эмгек жамаатынан







12

Абдукадиров Арапбай Абдужалилович

Эмгек жамаатынан










1

Абдукаримова Мухае Абдужалиловна

КДКП

№2013

с. Жаны-Дыйкан, сш.Т. Муратов

тел: (03748) 60307



2

Тойчиева Халима Абдухалиловна

Каганат саясий партиясынан







3

Хамраев Кубанычбек Парпиевич

Республика саясий партиясынан







4

Алишеров Саипжон Муканович

СДПК







5

Аргинбаев Хакимжан Гафурович

Ата-Журт саясий партиясынан







6

Дехканов Зулум

Айыл шайлоочуларынан







7

Жороева Хашияхан

Эмгек жамаатынан







8

Буланбекова Сырга Молдокматовна

Айыл шайлоочуларынан







9

Молошева Мейликан Кадырбековна

Айыл шайлоочуларынан







10

Дуйшобаев Алмазбек Садирбекович

«Элет жаштары» коомдук бирикмеси







11

Муллакелдиев Махматали

Айыл шайлоочуларынан










1
Тойчуев Тимур Абдумаликович

Эл учун саясий партиясынан

№2014

с. Камыш-Башы, сш.Х. Алимжан

тел: (03748) 60302



2

Хакимов Кенжебай Эгембердиевич

Туран саясий партиясынан







3

Абдукаримов Сайфулло Абдухалилович

Улуу Биримдик партиясынан







4

Юлдашева Мавлюдахан Алимжановна

Ар-Намыс саясий партиясынан







5

Жороев Исмаилжон Тешебаевич

СДПК







6
Пайзутдинов Шамшидин

Айыл шайлоочуларынан







7

Сабиров Нургазы

Айыл шайлоочуларынан







8

Кумушов Абдували

Эмгек жамаатынан







9

Далимбаев Сайпидин

Айыл шайлоочуларынан







10

Саитов Рахманали

Эмгек жамаатынан










1
Исакова Чолпонай

Туран саясий партиясынан

№2015

с. Кыр-Жол, сш.Кыржол 0554 441052

2

Козубаева Катча


КДКП







3

Абдуллаев Жаныш Койчубаевич

Улуу Биримдик партиясынан







4

Тыныбаев Бактыбек Турсуналиев

Ата-Журт саясий партиясынан







5
Дарбанова Гульнара

Эмгек жамаат







6

Торокулов Токторбай

Дыйкан чарба шайлоочуларынан







7

Козубеков Эркинбай

Айыл шайлоочуларынан










1

Султаналиев Мирбек Алмасович

Эл учун саясий партиясынан

№2390

с. Сузак, Биолаборатория

тел: (03748) 50190



2

Болотов Медербек Арапбаевич

Бутун Кыргызстан саясий партиясынан







3

Сариева Манзурахан Османалиевна

Ак-Шумкар саясий партиясынан







4

Шамшидинова Манзура Турсунбаевна

СДПК







5

Насирахунова Арапат Абдираимауновна

Ар-Намыс саясий партиясынан







с. 1 с. 2 ... с. 4 с. 5

скачать файл

Смотрите также: